SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kolejna zmiana w rozgrywkach...

W związku z nieporozumieniem pomiędzy Ligą i Chicago Gaelic Park VIII kolejka rozgrywek zostanie rozegrana na boisku w Homer Glen (140-ta i Bell Road). Ponieważ jest tam tylko jedno boisko, spotkania odbędą się w następującej kolejności:

10:00 - Orawa - Odrowąż

12:00 - Halny Midway Autohaus - SB Skalni

14:00 - Granit - Ratułów

16:00 - Ciche - Szaflary.

IX czyli ostatnia kolejka powinna się odbyć w Chicago Gaelic Park o ustalonym wcześniej czasie. Ponieważ VIII kolejka nie zakończy się aż do godziny 6-ej wieczorem, artykuł jak również wszystkie statystyki i zdjęcia zostaną zamieszczone dopiero w poniedziałek wieczorem. Do zobaczenia w niedzielę.


Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...