SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Czarny Duanjec mistrzem ligi halowej...

W ostatniej kolejce nie doszło do niespodzianek. Czarny Dunajec wygrał swoje spotkanie i zapewnił sobie tyluł mistrzowski. Drugie miejsce zajął Halny który stracił do Czarnego Dunajca tylko jeden punkt. Trzecie miejsce przypadło dla Ratułowa który zgromadził tyle samo punktów co Watra Białka lecz okazał się lepszy różnicą bramek. Na piatym miejscu uplaowały się Szaflary a zaraz za nimi Orawa. Dwa ostatnie miejsca przyapdły kolejno Odrowążowi i Podczerwonemu.

A już za niespełna miesiąc startuje runda rewanżowa. Niebawem na naszej stronie ukaże się szczegółowy teminarz. Wszystkich kibiców prosimy jednak o zarezerwonanie niedzieli 23-go kwietnia na pierwszą kolejke rundy rewanżowej.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...