SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Czarny Dunajec i Odrowąż uciekają...

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza rewanżowa kolejka w Lowell Foods Liga Podhalańska. W najciekawszym spotkaniu Czarny Dunajec pokonał Szaflary 1:0 i tym samym umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Drugi w tabeli Odrowąż pokonał Watre Białke 2:0. Orawa przegrała z Podczerwonym 3:2, a Ratułów rozgromił Halny 6:1.

Wkońcu drużyny z Lowell Foods Liga Podhalańska wróciły na otwarte boiska. Odrazu wpierwszej kolejce doszło do prawdziwego hitu. Pierwsza drużyna po rundzie jesiennej Czarny Dunajec mierzył się z trzecią drużyną Szaflarami. Mimo optycznej przewagi Szaflar w tym spotkaniu które też stworzyły sobie więcej sytuacji to Czarny Dunajec wyszedł zwycięsko z tej potyczki wygrywając 1:0. Porażka ta praktycznie przekreśliła marzenia Szaflar o zdobyciu mistrzostwa. Choć to końca rozgrywek pozostało jeszcze sześć kolejek to strata może być już nie do odrobienia. Drugi w tabeli Odrowąż pokonał Watre Białke 2:0 i tym samym umocnił się na drugiej pozycji. Drugie zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna Podczerwonego która pokonała Orawę 3:2. Grająca większościa starszych zawodników Orawa bardzo dzielnie się trzymała do bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero w samej końcówce Podczerwone przechyliło szalę zwycięstwa na swoja strone. Tak jak na jesień Halny miał problem ze skompletowaniem składu i gładko uległ zespołowi Ratułowa aż 6:1. Ratułów tym samym wskończył na piąte miejsce w ligowej tabeli i zrównał się punktami z Orawą. Halny zaś cały czas pozostaje "czerwona latarnia" w Lowell Foods Liga Podhalańska.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...