SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ta ostatnia niedziala...

Przed nami niestety już ostatnia kolejka sezonu 2016/2017. Praktycznie wszystko już jest jasne. Miejsca na podium zostały już rozdzielone przed tygodniem. W zeszłą niedziele w najciekawszym spotkaniu które przesądziło o mistrzostwie dla Czarnego Dunajca własnie ta drużyna zremisowała z Odrowążem 3:3. Szaflary pokonały Orawę 6:3 i tym samym zapweniły sobie trzecie miejsce na koniec sezonu. W innym spotkaniu Ratułów pokonał Podczerwone 6:2. Watra Białka natomiast wygrała przez walkower z Halnym.

Będzie to już ostatnia kolejka seoznu 2016/2017. Jeszcze wcześniej jednak czeka nas zaległe spotkanie pomiędzy Szaflarami a Ratułowem. Ratułów wciaż ma szanse na zajęcie piątego miejsca kosztem Watry Białka. Inne zalełe spotkanie pomiędzy Odrowążem a Halnym nie dojdzie do skutku i będzie uznane jako nie rozegrane. Punkty w tym spotkaniu nie miały by żadnego znaczenia na układ sił w tabeli.

Wszystkie spotkania XIV koeljki zostaną rozegrane na boisku w Worth. Zarząd Lowell Foods Liga Podhslańska zdecydował się na taki krok ponieważ również w Worth odbędzie sie coroczny Dzień Dziecka pod hasłem "Lowell Dzieciom" jak i oficjalne zakończenie sezonu. Godziny spotkań troche jednak musiały ulec zmianie. Pierwsze spotkanie pomiędzy Odrowążem a Ratułowem zostanie rozegrane już o 9:30 a.m.. Zaraz po zakończneiu tego spotkania Watra Białka spotka się z Szaflarami. O godzinie 12:45 p.m. Czarny Dunajec zagra z Orawą a o 2:15 p.m. Halny z Podczerwonym. Po ostatim spotkaniu nastąpi uroczyste wręczenie nagród.

"Lowell Dzieciom"

Kolejny już Dzień Dziecka który wspólnie organizuje Lowell Foods Liga Podhalańska oraz forma Lowell Foods z panem Conradem Lowell na czele. Początek przewidziany jest na godzine 12 p.m.. Będzie mnóstwo gier i zabaw które poprowadzą klauni Lolo i Lulu. Będzie również dużo słodkości które jak co roku przekazał nasz sponsor firma Lowell Foods za co bardzo dziękujemy.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkie dzieci na Dzień Dziecka z Lowell Foods Liga Podhalańska i formą Lowell Foods. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...