SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Miłe zakończenie sezonu...

W dniu dzisiejszym Lowell Foods Liga Podhalańska rozegrała ostatnią serie spotkań sezonu 2016/2017. Już w przed ostatniej kolejce zawodnicy z Czarnego Dunajca zapewnili sobie mistrzostwo lecz ostatnie swoje spotkanie chcieli zakończyc zwycięstwem i tak też się stało. Czarny Dunajec pokonał Orawę 3:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Szaflar z Watrą Białka a lepszą drużyną okazały się Szaflary. Więcej dramaturgi było w spotkaniu Odrowąża z Ratułowem gdzie zwycięska bramka dla Odrowąża na 2:1 padła dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania.

Można powiedzieć że pogoda dziś dopisała ale nie dla zawodników. Upał dawał siwe znaki każdej z drużyn. Wszystkie spotkania zostały rozegrane bez żadnych zakłuceń i około 2:30 p.m. można było oficjalnie zakończyć kolejny sezon w Lowell Foods Liga Podhalańska, a przypomnijmy że był to już dwudziesty drugi. Między czasie kiedy drużyny rywalizowały na boisku klauni Lolo i Lulu zabawiali najmłodszych. Były przeróżne gry i zabawy na na końcu każdy dostał torbę słodyczy które na tą okazje przekazała firma Lowell Foods z panem Conradem Lowell na czele.

Godny podkreślenia jest również gest naszych sędzów, którzy w składzie Karolina Grela, Maciej Telus i Marcin Sierak poprowadzili spotkanie pomiędzy Szaflarami a Watrą Białka bez rekompensaty finansowej. Pieniądze z tego spotkania zostaną przekazane na rzecz Adamy Płony z drużyny Szaflar. Wracaj do zdrowia Adam!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...