SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Watra Białka zwycięzcą Member Memory Cup...

W dniu wczorajszym dobyły sie pólfinały oraz finał w Member Memory Cup. W pierwszym półfinale Czarny Dunajec pokonał Odrowąż 2:0, natomiast w drugim półfinale po bramce w ostatniej minucie spotkania Watra Białka pokonała Szaflary 2:1. W finale po regulaminowym czasie padł wynik remisowy 1:1. Rzuty karne lepiej wykonywali zawodnicy Watry Białka i to oni sięgneli po puchar za pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło Czarnemu Dunajcowi a trzecie Szaflarą które w meczu o trzecie miejsce w rzutach karnych pokonały Odrowąż.

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...