SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Liga na start...

W końcu doczekaliśmy się początku sezonu 2017/2018. Przed tygodniem odbył się finał Pucharu Ligi który był wstępem do nowego sezonu. Niestety sezon 2017/2018 zaczniemy tylko w sześć zespołów.

Tylko sześć zespołów przystąpi do rywalizacji w nowym sezonie. Nowością jednak jest iż będziemy grali po trzy razy każdy z każdym. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na jednym boisku w Homer Glen. Godziny spotkań to 10 a.m., 12 p.m. oraz 2 p.m..

Już pierwsza kolejka zapowiada sie naprawde ciekawie. O godzinie 10 a.m. na boisko wybiegną drużyny Watry Białka oraz Szaflar. Watra Białka w ostatnim Pucharze Ligi pokazała iż napewno będzie się liczyć w tym sezonie. Szaflary jak co roku mierzą wysoko. Zappowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie. O godzinie 12 p.m. Czarny Dunajec spotka się z Ratułowiem. Faworytem tego spotkania jest napewno Czarny Dunajec, lecz napewno nie należy lekceważyć zawodników Ratułowa którzy potrafią walczyć z teoretycznie lepszym rywalem. O godzinie 2 p.m. spotkanie które zawsze jest zacięte do samego końca. Orawa spotka się z Odrowążem. Spotkania tych drużyn w ubiegłym sezonie były bardzo zacięte i trzymyały kibiców w niepewności do samego końca. Poniżej szczegółowy terminarz rundy jesiennej.

I kolejka - 24 wrzesień

10:00 Watra Białka - Szaflary
12:00 Ratułów - Czarny Dunajec
2:00 Odorwąż - Orawa

II kolejka - 1 październik

10:00 Odrowąż - Ratułów
12:00 Orawa - Szaflary
2:00 Watra Białka - Czarny Dunajec

III kolejka - 8 październik

10:00 Czarny Dunajec - Orawa
12:00 Szaflary - Odrowąż
2:00 Watra Białka - Ratułów

IV kolejka - 15 październik

10:00 Orawa - Ratułów
12:00 Odrowąż - Watra Białka
2:00 Szaflary - Czarny Dunajec

V kolejka - 22 październik

10:00 Odrowąż - Czarny Dunajec
12:00 Orawa - Watra Białka
2:00 Ratułów - Szaflary

 

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...