SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed III kolejką...

Przed nami już trzecia kolejka w Lowell Foods Liga Podhalańska. Przed tygodniem było bardzo ciekawie. Liderem nadal pozostaje Watra Białka która pokonała Czarny Dunajec 3:2. Orawa wygrała z Szaflarmi 3:2, natomiast Ratułów zremisował z Odrowążem 2:2.

Trzecia kolejka zapowiada się równie ciekawie. Już o godzinie 10 a.m. Czarny Dunajec zmierzy się z Orawą. Bardzo słaby start zaliczyli zawodnicy mistrza naszej ligi. W dwóch pierwszych meczach nie potrafili zdobyć choćby punktu. W spotkaniu z Orawą gracze Czarnego Dunajca będą napewno chcieli pokazać iż to oni nadal są mistrzami i wygrać to spotkanie. Orawa z drugiej strony w dwóch spotkaniach zainkasowała cztery punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli. W samo południe Szafalary zagrają z Odrowążem. Szaflary rzed tygodniem przegryały z Orawą 3:2 lecz trzeba podkreślić iż całe spotkanie grały w niepełnym składzie. Odrowąż po słabej pierwszej połowie w meczu z Ratułowem gdzie przywgrywał 2:0 zdołał w ostatnich minutach spotkanie uratować remis co napewno dobrze wpłynęło na morale drużyny. W ostatnim meczu dnia czeka nas spotkanie Watry Białka z Ratułowem. Bardzo dobry start sezonu młodej drużyny Watra Białka. Po dwóch seriach gier są liderem tabeli z kompletem punktów. Przed tygodniem mimo iż dwuktornie przegrywała zdołała pokonać Czarny Dunajec. Ratułów również ma na swoim koncie zwycięstwo z Czarnym Dunajcem. Spotkanie więc zapowiada się bardzo interesująco.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich kibiców na boisko do Homer Glen na trzecią kolejkę sezonu 2017/2018. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...