SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Przed IV kolejką...

Przed nami już czwarta seria spotkań. W ubiegłym tygodniu odbyły się tylko dwa spotkania, w których Odrowąż pokonał Szaflary 5:2 a Ratułów wygrał z Watrą Białka 2:0. Spotkanie pomiędzy Czarnym Dunajcem a Orawą zostało przełożone na czwartek 19-stego października.

Przed nami orzedostatnia seria spotkań pierwszej rundy. W kolejnym tygodniu zapowiada się bardzo ciekawie. Już o 10 a.m. czek nas spotkanie pomiędzy Orawą a Ratułowem. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze były emocjonujące. Ratułów w poprzednich sezonach miał patent na drużyne z Orawy. Ratułów bardzo dobrze rozpoczął sezon. Po trzech seriach spotkań jest liderem tabeli. Orawa też jeszcze nie przegrała. Po dwóch rozegrancyh meczach (zaległe spotkanie z Czarnym Dunajcem) ma na swoim koncie cztery punkty. Po zakończeniu tego spotkania Odrowąż zmierzy się z Watrą Białka. Odrowąż też jeszcze nie przegrał w tym sezonie. Watra Białka po dwóch zwycięstwach na początku sezonu musiała uznać wyższość drużyny z Ratułowa. Będzie to pojedynek drugiej z trzecią drużyna w ligowej tabeli. O godzinie 2 p.m. pojedynek o pierwsze punkty w tym seoznie. Czarny Dunajec zmierzy się z Szaflarami. Obie drużyny na początku tego sezonu rozczarowywują, lecz do końca sezonu pozostało jeszcze wiele spotkań i napewno te drużyny nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Zarząd Lowell Foods Liga Podhalańska pragnie zaprosić wszystkich bardzo serdecznie na czwartą kolejkę spotkań do Homer Glen. Do zobaczenia w niedziele!!

Statystyki Strony LP.com

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się na LP.com

Jeżeli chcesz dodawać komentarze lub brać udział w dyskusjach na forum, musić być zalogowany. Rejestracja nic nie kosztuje a pomoże utrzymać porządek na naszej stronie.

Uwaga! Administrator zastrzega sobie prawa odmówienia rejestracji użytkownika jak również usunięcie użytkownika, jeżeli on/ona łamie zasady używania strony internetowej Ligi Podhalańskiej

Twoje 5 groszy dla LP.com

Jesteś na każdym meczu Ligi Podhalańskiej? Podoba Ci się wystrój strony? Pomóż w jej tworzeniu. Poszukujemy do pomocy osoby, które pomogłyby w robieniu zdjęć lub w filmowaniu spotkań. Po więcej informacji skontaktuj się z Mariuszem Kawęckim pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Każda pomoc jest mile widziana!

Reklama na LP.com

Chcesz pomóc Lidze Podhalańskiej oraz jej klubom piłkarskim? Chcesz, aby Liga się rozwijała i podtrzymała przeszło 15-stoletnią tradycję w Chicago? Jesteśmy najstarszą polską ligą piłkarską w Chicago. Niestety, coraz więcej drużyn ma problemy finansowe, które nie rozwiążą się bez Twojej pomocy. Wykup miejsce reklamowe na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji kliknij tutaj...